Autobazary v ČR

Autobazar Pardubice

V Pardubicích naleznete například renomovaný autobazar Burda, který zajišťuje výkup aut, protiúčet a ojeté vozy řady značek formou komisního prodeje. Pro veškeré ojeté vozy, které v autobazaru naleznete, nabízí možnost si k vozidlu přivolat interního technika nebo si vozidlo zkontrolovat v autorizovaném servisu.

Autobazar funguje také jako pneuservis a autoservis, takže je možno pro Váš automobil zajistit komplexní servisní služby. V autobazaru naleznete ojeté vozy kategorií osobní automobily, terénní automobily, užitkové automobily a obytné automobily. Veškeré ojeté vozy jsou dodávány včetně platných dokladů, takže je zaručeno, že veškeré nabízené ojeté vozy jsou ve velmi dobrém technickém stavu.

Další službou, kterou autobazar nabízí, je výkup automobilů, přičemž vykupují většinu značek. Je také možnost výkupu automobilů na protiúčet. Dále, jak již bylo řečené, autoservis Burda, poskytuje služby autoservisu. Mezi služby, které autoservis poskytuje, patří mimo jiné například mechanické práce, servis a plnění klimatizace a kompletní čištění vozidel. Autoservis poskytuje též prodej náhradních dílů pro vozy všech značek.

Také pneuservis poskytuj celou řadu služeb, jako výměna pneumatik, prodej pneumatik i jejich opravy a tak podobně. Kromě pneumatik zde naleznete také disky na kola.

Komentáře jsou uzavřeny.