Autobazary v ČR

Autobazar Zlín

Ve Zlíně se, tak jako v každém větším městě, nachází několik autobazarů. Jedním z nich je například Autorock bazar. Veškeré nabízené vozy byly pečlivě vybrány a prošly důkladnou prohlídkou. Až po všech kontrolách jsou nabídnuty k opětovnému prodeji.

Vy se tak můžete spolehnout na 100% stav, zaručený původ a minulost všech vozidel, ke kterým samozřejmě náleží servisní kniha. Poměrně častou činností společnosti je také dovoz na přání zákazníka, kdy je zákazníkem stanovena osnova požadavků, jako například stáří, barva, pohonná jednotka, výbava a maximální cena vozu.

Dovozu vozidla bude samozřejmě předcházet důkladná prohlídka interním proškoleným pracovníkem a celková fotodokumentace, která Vám bude nejprve předložena. Ani to ale neznamená, že v takovém voze musíte automaticky odjet. Samozřejmě si vůz po jeho importu sami prohlédnete a zkušební jízdou zkontrolujete jeho stav. Pokud navíc budete chtít, můžete si vůz prověřit i Vaším mechanikem. Autobazar Autorock najdete ve Zlíně poměrně jednoduše.

Stačí se vydat po Třídě Tomáše Bati směrem na Malenovice, na světelné křižovatce u autosalonu Apel Zlín se dát doleva a po pravé straně, po 50ti metrech naleznete autobazar Autorock.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Autobazary na Moravě a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.