Autobazary v ČR

Autobazar Vysočina

Největším autobazarem na Vysočině je společnost s ručením omezeným Autobazar Vysočina. Společnost vstoupila na trh s automobily roku 2002, a to otevřením první provozovny s kapacitou cca 100 vozidel. Na začátku své historie jako většina českých firem v podobě Osoby samostatně výdělečně činné současného majitele.

Přestože vstupní pozice na již tehdy přesycený automobilový trh nebyla vůbec jednoduchá, díky firemní filozofii, kterou je dodržování etických principů slušného obchodu, nezvyklé pro prodejce ojetých vozidel, začala firma velmi úspěšně fungovat.

Po čtyřech letech z důvodů přizpůsobení firemních struktur dynamickému růstu, kterým společnost v posledních letech procházela, došlo k transformaci na společnost Autobazar Vysočina s.r.o. Roku 2007 byla otevřena nová a větší pobočka ve Žďáru nad Sázavou, ve které nabízí společnost až 300 kvalitních vozů nejrůznějších typů a značek na ploše 10 000 metrů čtverečních. Tímto se stala společnost největším prodejcem ojetých automobilů na Vysočině.

Za 10 let působení v oblasti maloobchodního prodeje získala společnost přes 10 000 spokojených zákazníků. Výsledky práce se každoročně úročí především rostoucím počtem spokojených zákazníků. Na internetových stránkách společnost naleznete veškerý sortiment vozů, které autobazar nabízí.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Autobazary v Čechách a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.