Autobazary v ČR

CNG auta na prodej

CNG je zkratkou pro stlačený zemní plyn. Společnost CNG působí na českém trhu již několik let, přičemž se přednostně zabývá výrobou motorů, které jsou poháněny právě tímto zemním plynem, a to jak ekologickým, tak také ekonomickým. Málokdo ví, že zemní plyn je také možno využívat i ve vozidlech, která jsou poháněna běžným benzínem, či naftou.

Jestliže chcete používat automobil, který je poháněný zemním plynem, nemusíte notně přestavovat celé vozidla. Stačí pouze upravit motor, takže se nijak nezasahuje do interiéru Vašeho vozidla.

Pokud si tedy zakoupíte vozidlo od CNG nebo si vozidlo na zemní plyn předěláte, nebude na něm nic zvláštního. Vše se nakonec odrazí pouze ve spotřebě automobilu, která bude samozřejmě radikálně nižší. V současné době se pohonem na zemní plyn řídí několik výrobců automobilů, od Škodovek až po Mercedes Benz. Hlavním důvodem, proč je zemní plyn do aut instalován je, že je poměrně ekologický a na to myslí většina výrobců nejen osobních aut, ale i nákladních nebo užitkových vozů.

Vozidla se dále také dají ekologicky likvidovat, spotřeba je mnohem nižší, a tak jsou tyto vozidla i více vyhledávané.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Auta na prodej a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.