Autobazary v ČR

Autobazar Praha

V Praze, jakožto v našem hlavním a také největším městě České republiky, se nachází samozřejmě veliké množství autobazarů. Jedním z velice oblíbených je například autobazar Auto Esa. Autobazar vlastní 90 % nabízených vozů, což je zárukou, že všechny vozy jsou kvalitní a prověřené.

Všechny vozy při odkupu autobazar důkladně prověřuje, a to jak po stránce technické, tak také po stránce legislativní.  Auto Esa provádějí také lustraci, dokladovou prověrku, technickou kontrolu a kontrolu najetých kilometrů ve spolupráci s renomovanou společností Cebia.

Autobazar funguje na českém trhu již bezmála 18 let a za tuto dobu se podařilo vybudovat kvalitní a spolehlivé zdroje. V dnešní době si můžete vybrat každý den z až tisíce prověřených a kvalitních vozidel na celkově třech pobočkách, kde Vám s výběrem vozidel poradí a pomohou odborně vyškolení obchodníci a pracovníci. Společnost může díky ročnímu prodeji kolem sedmi tisíc vozidel prodávat s minimální marží, tudíž je schopna zákazníkům nabídnou nejen kvalitní vozy s garancemi, ale také vozidla za velmi kvalitní ceny.

Auto Esa spolupracuje s významnými finančními ústavy České republiky, jako jsou například Česká spořitelna, Komerční banka, GE Money a podobně, takže mohou sjednat svým zákazníkům opravdu výhodně podmínky například při pojištění.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Autobazary v Čechách a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.